Poznajmy Się

Miło mi Cię gościć na mojej stronie, na której prezentuję moją podróż po świecie fotografii. Uwielbiam pozytywną energię, dobrą kawę oraz kreatywność i nowych przyjaciół, których poznaję na swej drodze. Dzięki mojemu entuzjazmowi i pozytywnemu nastawieniu do życia moi Klienci czują się świetnie podczas swoich sesji zdjęciowych.
Fotografia jest moją pracą od września 2021 roku, ale moją pasją znacznie dłużej.
Na co dzień jestem szczęśliwą mamą Janka i Marty oraz kochającą żoną. Dzięki rodzinie mogłam szkolić mój warsztat fotograficzny i poszerzać moją świadomość, jak fotografia pozwala uwiecznić momenty z życia, które tak szybko nam umyka. Moje najlepsze dni to takie, kiedy mogę fotografować rodzinę, nie tylko swoją, ale również moich klientów.

| DSC 2914.jpg TO scaled | Tworzenie wyjątkowych kadrów to moja pasja!
| DSC 2840.jpg TO scaled | Tworzenie wyjątkowych kadrów to moja pasja!

Obszar mojej pracy to głównie Warszawa, gdzie na ul. Horbaczewskiego 9 usytuowane jest moje studio. Posiadam w nim rozbudowaną garderobę oraz bogatą gamę rekwizytów. Wszystko po to, żeby sprostać najtrudniejszym wymaganiom, jakie stawiają przede mną moi klienci. Z przyjemnością udaję się również w plenery, gdzie podczas spaceru mogę uchwycić Wasze emocje, gościć w Waszych domach – kadrując radość rodziny na fotografii w sesjach typu lifestyle.
W swoich fotografiach staram się zapisać wszystko, co jest w życiu najważniejsze…szczęście, radość, miłość oraz ogrom emocji, jakie towarzyszą nam na co dzień. To Wy sprawiacie, jaki moment Waszego życia mam uwiecznić: czy to ma być ważna uroczystość rodzinna typu Chrzest, Komunia, Ślub, czy narodziny Waszego dziecka, sesja ciążowa, noworodkowa, na rodzinnej kończąc.
Osobiście uważam, że…każdy moment w naszym życiu jest warty zatrzymania w kadrach.

Z wielką radością poznam Cię, Twoją rodzinę i zostanę Twoim fotografem…wykadruję Wasze emocje- najpiękniej jak potrafię. Do zobaczenia!